O nas

Best Travel działa na rynku branży turystycznej od 2006 roku i jako touroperator posiadamy niezbędne zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i za granicą, zgodnie z wymogami prawa i dla bezpieczeństwa uczestników.

Na podjęcie decyzji o samodzielnym organizowaniu imprez przyczyniły się wypracowane lata doświadczeń w branży turystycznej od praktyk w biurach turystycznych, w recepcji hotelowej, przez pracę pilota wycieczek krajowych i zagranicznych oraz wychowawcę obozów młodzieżowych.

Wypracowana obsługa Klienta, profesjonalizm, szczerość i wiedza turystyczna to atuty, które pozwalają prowadzić firmę na wysokim poziomie i zadowolą każdego wymagającego klienta.

Zgodnie z życzeniem Klienta przygotujemy odpowiedni program imprezy uwzględniając sugestie dotyczące charakteru, kierunku oraz oczekiwanego budżetu. W ofercie mamy wiele gotowych, ciekawych i sprawdzonych programów, które mogą posłużyć jako ramowy plan dla stworzenia indywidualnej oferty.

Podczas takich wyjazdów, zapewniamy fachową opiekę pilotów i przewodników turystycznych oraz dobrze funkcjonującą bazę noclegową i gastronomiczną.

Nasze wyjazdy to niezapomniane wrażenia i pełen profesjonalizm.

Zapraszam serdecznie do korzystania z naszych usług.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU INTERNETOWEGO